Порше Центр Київ Аеропорт

Висока ефективність в нашій ДНК

Щоб бути успішними, ви не повинні забувати, звідки ви прийшли. Ми ніколи не забуваємо. Кожний індивідуальний Porsche бере свій початок з гоночного треку. Де командна робота є критично важливою. Де рахується кожна секунда. Там, де швидкість і продуктивність мають вирішальне значення.

Ми організували наш сервіс таким же чином. Продуктивність нашого сервісу відповідає вашому Porsche та вашим очікуванням.

Зберігання спорткарів Porsche в зимовий період

Зберігання спорткарів Porsche в зимовий період

Автомобілі Porsche особливі та потребують спеціального догляду. Зберігання авто в неправильних умовах може призвести до серйозних порушень у роботі механізмів. При перепадах температур цикли замерзання та нагрівання повторюються, що негативно позначається на різних деталях автомобіля, а також на гумі. Піклуючись про вас та ваш Porsche, ми пропонуємо скористатися новою послугою "Зберігання спорткарів Porsche" від "Порше Центр Київ Аеропорт".

Тимчасове зберігання вашого Porsche, перш за все, дає вам впевненість, що автомобіль знаходиться в ідеальному стані, а його технічна справність під контролем.* Крім того, вам надається вигода у розмірі 20% на придбання оригінального захисного чохла для вашого Porsche.**

Ми забезпечуємо розташування вашого спорткара Porsche на території підземного паркінгу на території дилерського центру, де постійно підтримується оптимальна температура та рівень вологості, які виключають утворення конденсату, що може призвести до окислення контактів в електриці авто.

Перед приміщенням в паркінг автомобіль проходить кілька етапів попередньої підготовки. До них відносяться:

 • мийка;
 • сушка;
 • перевірка технічного стану автомобіля у вашій присутності.

Вартість зберігання вашого спорткара складає 4 500 гривень на місяць.*** А для екномомії вашого часу, пропонуємо скористатися послугою "Транспортування на сервіс".

Замовити послугу "Зберігання спорткарів Porsche" можна за тел.: 044-201-911-0 або тут.

 

Гарантія

Гарантія

Кожен автомобіль Porsche є унікальним високоякісним продуктом, створеним з використанням сучасних матеріалів і обладнання: його вузли, агрегати та комплектуючі виробляються відповідно до найвищих стандартів якості Porsche і мають унікальні властивості.

Будь-який елемент автомобіля Porsche, що вийшов з ладу протягом гарантійного строку через дефект матеріалу або виробництва, підлягає безкоштовній заміні або ремонту будь-яким офіційним дилером Porsche по всьому світу. Право прийняття рішення про необхідність і способу гарантійного ремонту (ремонт або заміна) належить виключно офіційному дилеру Porsche.

Гарантійні терміни вираховуються з дати передачі автомобіля його власнику. Гарантійний термін включає в себе:

 • 2-річну гарантію на всі автомобілі.
 • 2-річну гарантію на оригінальні запасні та змінні частини Porsche та аксесуари, які використовуються або 
  продаються за межами гарантійних робіт. Для запчастин Porsche, які використовуються під час гарантійних робіт, 
  гарантійний термін спливає в той самий час, що і гарантія на автомобіль.
 • 3-річна гарантія на лакофарбове покриття.
 • 12-річна гарантія від корозії кузова.

За певних умов ми можемо запропонувати додаткову гарантію на 1 рік на автомобілі Porsche з пробігом.

Крім того, на всі оригінальні запасні частини Porsche, продані офіційним дилером Porsche, а також на ремонт, виконаний офіційним дилером Porsche з використанням оригінальних запасних частин Porsche, встановлено гарантійний термін 24 (місяці).

Гарантійні терміни на автомобілі обчислюються з дати передачі автомобіля першому власнику, а на оригінальні запасні частини і ремонт, виконаний з використанням оригінальних запасних частин, - з дати продажу запасних частин клієнту / дати завершення ремонту.

Детальні умови і обмеження застосування гарантії і додаткових зобов’язань Porsche викладені у відповідній супровідній документації (книжка «Гарантія та технічне обслуговування», договір купівлі-продажу)

Гарантійні ремонтні роботи виконують офіційні дилери Porsche по всьому світу.

Програма «Сервісне абонентське обслуговування»

 

Пакети аксесуарів Porsche Tequipment із вигодою 20%.

Пакети аксесуарів Porsche Tequipment із вигодою 20%.

Ми знаємо, правильні акценти відіграють важливе значення. Особливо, коли мова йде про дизайн вашого автомобіля. Завдяки аксесуарам Porsche Tequipment ви можете додати вашому автомобілю більше індивідуальності та універсальності.

Ми розробили декілька пакетних пропозицій та пропонуємо спеціальні умови для дооснащення екстер'єру вашого автомобіля – від створення цікавих акцентів ззовні або для перевезення вашого улюбленого Porsche RX.

Macan: пакети аксесуарів Porsche Tequipment із вигодою 20%.

Panamera: пакети аксесуарів Porsche Tequipment із вигодою 20%.

911: пакети аксесуарів Porsche Tequipment із вигодою 20%.

718: пакети аксесуарів Porsche Tequipment із вигодою 20%.

 

ТОВ «Віннер ПЦКА». Код ЄДРПОУ 38679392.

*Під вигодою мається на увазі надання знижки на пакет аксесуарів у розмірі 20% від регулярної вартості аксесуарів. Вигода розповсюджується лише на пакет аксесуарів, а не на його окремі складові. Вартість розрахована станом на 01.01.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Термін дії пропозиції з 01.01.2019 до 31.12.2019 в офіційному дилерському центрі "Порше Центр Київ Аеропорт". Автомобілі та аксесуари на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні дилера.

Нові умови придбання оригінальних гальмівних колодок та гальмів Porsche

Нові умови придбання оригінальних гальмівних колодок та гальмів Porsche

Кожен автомобіль Porsche — це високоефективний спорткар. З 1948 року технологія спортивних автомобілів Porsche забезпечила численні перемоги на найважливіших гонках світу. Крім того, вона виправдала себе у серійному виробництві — щодня й у кожній оригінальній деталі Porsche.

Оригінальні запчастини Porsche від офіційного сервісу Porsche гарантують таку ж високу ефективність та якість, як при серійному виробництві, та таку ж насолоду від керування, як і у найперший день, коли ви сіли за кермо вашого Porsche. Завдяки своїй максимальній точності оригінальні запчастини Porsche ідеально підходять для вашого автомобіля. Іншими словами, вони працюватимуть надійніше та забезпечать вашу безпеку й збереження цінності вашого автомобіля.

Офіційний сервіс Porsche пропонує скористатися спеціальними умовами на придбання оригінальних гальмівних дисків та колодок для автомобілів Porsche з вигодою до 45%*. Пропозиція поширюється на всі моделі Porsche незалежно від року випуску.*

Гальмівні диски інтенсивно нагріваються під час гальмування й зазнають надзвичайних механічних навантажень. Це призводить до поступового зношення диску. Оригінальні гальмівні диски Porsche забезпечують незрівняну ефективність, надійність, мінімальне зношення та виняткову витривалість, незважаючи на високі навантаження. Збільшений діаметр й перфорація у деяких моделях гарантують ефективне гальмування й найкраще охолодження в будь-яких умовах експлуатації. 

Звертайтесь до офіційного дилера "Порше Центр Київ Аеропорт" для отримання більш детальної інформації про оригінальні запчастини.

Запис на сервіс

*Під вигодою мається на увазі надання знижки від 30 до 45% від роздрібних цін на гальмівні диски та колодки для всіх моделей автомобілів Porsche, окрім для моделей Porsche 918 Spyder, Porsche Carrera GT та класичних авто. Знижка не поширюється на диски та колодки для керамічних гальм. Термін дії пропозиції з 01 січня по 31 грудня 2019 року у офіійного дилера "Порше Центр Київ Аеропорт".

Послуга "Транспортування на сервіс"

Послуга "Транспортування на сервіс"

Дбаємо про ваш час та робимо сервіс ближчим до вас!

Пропонуємо скористатись новою унікальною послугою "Транспортування на сервіс" від "Порше Центр Київ Аеропорт".

Ми піклуємось про збереження вашого часу для важливих справ та пропонуємо доставку вашого авто на сервіс і в зворотному напрямку. Наш унікальний автомобіль-тягач Porsche Cayenne з водієм заберуть Ваш автомобіль біля дому або офісу та доставлять його на сервісну станцію "Порше Центр Київ Аеропорт" для проведення необхідного ремонту або технічного обслуговування. Після завершення проведення всіх робіт, Ваш Porsche транспортують в зворотньому напрямку до Вашого дому або офісу.

Послуга “Транспортування на сервіс” доступна виключно власникам автомобілів «Porsche» за 24 години до проведення ремонту та включає в себе:

 • отримання представником «Порше Центр Київ Аеропорт» автомобіля з-під Вашого дому або офісу;
 • транспортування автомобіля до сервісної станції автоцентру;
 • транспортування автомобіля в зворотному напрямку до Вашого дому або офісу після проведення ремонтних робіт.

Вартість послуги «Транспортування на сервіс» складає 2 000 гривень* за перевезення 1 автомобіля в обох напрямках.

Послуга «Транспортування на сервіс» доступна 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Подробиці за телефоном: : +38 (044) 201 91 10

Послуга "Аеропорт сервіс".

Послуга "Аеропорт сервіс".

Подорожуйте стильно та комфортно використовуючи ексклюзивну послугу «Аеропорт Сервіс» від Вашого дилера «Порше Центр Київ Аеропорт»!

Наш автомобіль Porsche з водієм гарантує Вам безтурботну поїздку до аеропорту та в зворотному напрямку та надасть ту розкіш, на яку Ви заслуговуєте! Послуга доступна 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Послуга «Аеропорт Сервіс» доступна виключно власникам автомобілів «Porsche» і включає в себе:

 • Трансфер від «Порше Центр Київ Аеропорт» до аеропорту «Бориспіль» до 4 осіб + багаж
 • Трансфер від аеропорту «Бориспіль» до «Порше Центр Київ Аеропорт» до 4 осіб + багаж
 • Мийка Вашого автомобіля
 • Діагностика технічного стану Вашого автомобіля

Зберігання Вашого автомобіля на території підземного паркінгу «Порше Центр Київ Аеропорт» складає 300 грн. за добу.

Залежно від Ваших вподобань ми пропонуємо трансфер автомобілями Porsche:

 • Panamera
 • Cayenne
 • Macan

Послуга «Аеропорт Сервіс» доступна для замовлення не менше ніж за 24 години до Вашої подорожі, для цього Ви можете зателефонувати за номером: +38 067 440 50 07

(в робочі години 9:00-19:00)

Пряма прийомка

Пряма прийомка

Пряма прийомка – це процес огляду автомобіля, який виконує сервіс-консультант в присутності клієнта.

Пряма прийомка – це можливість особистої участі клієнта в огляді автомобіля під час передачі його в сервіс.

Пряма прийомка проводиться в спеціально обладнаному, комфортному, приміщенні та триває 15-20 хвилин.

Переваги програми «Пряма прийомка» для клієнта:

 • Взявши участь в процесі клієнт зможет отримати відповіді на всі запитання та впевнитись у відкритості нашого сервісу
 • Скласти точне та наглядне уявлення про стан автомобіля клієнта
 • Залежно від потреб та умов експлуатації автомобіля, клієнт може отримати консультацію та обрати індивідуальну пропозицію по Tequipment
 • Клієнт має можливість особисто переконатися в компетентності наших фахівців та ознайомитися з новинками Posche
 • Отримуєте можливість скласти більш точне і наочне уявлення про стан автомобіля, майбутнє обслуговування або ремонтні роботи, а також задати всі питання консультанту з сервісу
 • Клієнт одразу може обговорити з сервісним консультантом необхідність, терміни і вартість тих додаткових робіт, які можуть бути виявлені вже на етапі «прямої прийомки»
 • Участь в огляді допоможе більш точній передачі інформації, щодо звернення, полегшить пошук та приведе до економії часу клієнта в майбутньому.

Детальніше про послугу "Пряма прийомка" можна дізнатись за тел.:+38 (044) 201 91 10 або у консультанта "Порше Центр Київ Аеропорт".

Наша команда

Сергій Корольов

Сергій Корольов

Директор
Сергій Маскайкін

Сергій Маскайкін

Керівник відділу продажу авто
Олександра Полоскова

Олександра Полоскова

Адміністратор з продажу
Артур Тригуб

Артур Тригуб

Консультант з продажу
Ігор Єрьомін

Ігор Єрьомін

Провідний консультант з продажу
Богдан Дрозд

Богдан Дрозд

Консультант з продажу
Георгій Шанаєв

Георгій Шанаєв

Консультант з продажу
Марина Іванченко

Марина Іванченко

Консультант з продажу
Андрій Дмитренко

Андрій Дмитренко

Консультант з продажу
Дмитро Столовий

Дмитро Столовий

Провідний консультант з продажу вживаних автомобілів
Руслан Ткаченко

Руслан Ткаченко

Керівник відділу післяпродажного обслуговування
Володимир Цимбалюк

Володимир Цимбалюк

Консультант з сервісу
Сергій Даниленко

Сергій Даниленко

Консультант з сервісу
Катерина Євсєєва

Катерина Євсєєва

Консультант з сервісу
Євген Вахненко

Євген Вахненко

Консультант сервісу
Філатов Артур

Філатов Артур

Консультант з запчастин
Мошук Віталій

Мошук Віталій

Консультант з запчастин
Павло Воробйов

Павло Воробйов

Консультант з технічної підтримки
Олександр Задорожний

Олександр Задорожний

Адміністратор з сервісу
Вікторія Мазурак

Вікторія Мазурак

Провідний фахівець з маркетингових комунікацій
Дар'я Якуба

Дар'я Якуба

Керівник підвідділу клієнтоорієнтованості

Зв’яжіться з нами

Адреса

ТОВ (Віннер Порше Ценр Київ Аеропорт)

Автосалон

вул. Київська, 43

08321 с. Чубинське

Україна

pcka-reception@winner.ua

https://kyiv.porsche.ua/kyiv

Телефон

Автосалон

+380442019110

Години роботи

Автосалон
понеділок

9:00 - 19:00

вівторок

9:00 - 19:00

середа

9:00 - 19:00

четвер

9:00 - 19:00

п'ятниця

9:00 - 19:00

субота

9:00 - 18:00

неділя

10:00 - 18:00

Офіційний дилер Порше
Член групи компаній "Віннер"
08321, Україна, Київська область, Бориспільський район, с. Чубинське, вул. Київська, 43
тел.: +38 (044) 201 91 10

Відділ продажів:
пн - пт: 09:00 – 19:00
сб : 10:00 – 18:00
нд: 10:00-18:00

Відділ сервісу та запчастин:
пн - сб: 09:00 – 18:00