Порше Центр Одеса

Висока продуктивність в нашій ДНК.

Щоб бути успішним, ви не повинні забувати, звідки ви прийшли.  Кожний індивідуальний Porsche походить з іподрому. Де критична робота в команді. Де розраховується кожна секунда. Там, де швидкість і продуктивність мають вирішальне значення.

Ми розробили наш сервіс відповідно. Наша продуктивність служби сервісу відповідає найвищому рівню Porsche.

Філософія

Філософія

Найкращий приклад для наслідування: гоночний трек.

Якщо хочете домогтися успіху, не забувайте про своє коріння. Ми ніколи не забуваємо про своє походження. Адже місцем народження кожного Porsche можна по праву вважати гоночний трек. Тут усе вирішує злагоджена командна робота. Тут важлива кожна секунда. Тут головне — швидкість і потужність. Такі ж принципи ми використовуємо при організації роботи нашого сервісу. Ми відповідаємо вашим очікуванням, адже ви отримуєте винятковий сервіс для виняткового автомобіля Porsche.

Послуги сервісного центру

Послуги сервісного центру

Володар автомобіля Porsche заслуговує отримувати найкраще з кращого. Не лише на дорозі, але й у сервісному центрі під час всього строку експлуатації автомобіля.

Ми пропонуємо повний спектр послуг з технічного, гарантійного обслуговування і діагностики автомобілів Porsche будь-якого року випуску.

Наш офіційний сервісний центр  Porsche оснащений новітнім технологічним обладнанням та інструментом згідно з вимог концерну PORSCHE AG.

У нашому дилерському центрі працюють лише фахівці, які регулярно беруть участь у тренувальних програмах Porsche.

Як офіційний дилер ми маємо постійний доступ до найсвіжішої технічної інформації від виробника, встановлюємо лише оригінальні запасні частини Porsche, що означає: Ваш автомобіль залишається Porsche на всі 100%!

Безпека і експлуатаційні характеристики Вашого автомобіля завжди залишаються на високому рівні.

Ми раді запропонувати Вам повний спектр послуг сервісного обслуговування на вищому рівні:

 • комп’ютерна діагностика електронних систем сканером Porsche Piwis;
 • регламентне технічне обслуговування;
 • кузовний ремонт будь-якої складності;
 • дооснащення Вашого Porsche пакетом підвищення потужності,
 • установка супутникової охоронної системою Porsche VTS;
 • перевірка та регулювання кутів установки коліс;
 • шиномонтажні роботи;
 • встановлення додаткового обладнання, в тому числі навігаційного обладнання;
 • дефектація автомобіля після ДТП;
 • заміна вузлів і агрегатів;
 • підбір та замовлення запасних частин і т.д.

За більш детальною інформацією звертайтеся до нашого дилерського центру Порше Центр Одеса, за адресою вул.Церковна, 2/4 або за телефоном:+38 048 780-11-88

Знайомство з сервісною станцією

Знайомство з сервісною станцією

Porsche Service Clinic. Знайомство з сервісною станцією

Погодьтеся, керування автомобілем Porsche приносить щире задоволення. Не дивно, що Ви так багато часу проводите за кермом. Щоб все у Вашому автомобілі працювало як годинник, ми пропонуємо Вам скористатися програмою Porsche Service Clinic, що полягає в перевірці автомобіля за 24 пунктами і знайомстві власника з сервісною станцією.

Перевірка автомобіля по 24 пунктам.

Ми уважно перевіримо Ваш автомобіль на наявність зовнішніх і внутрішніх несправностей. Якщо виявиться необхідність більш серйозного втручання, вам буде запропоновано ремонт або заміна деталі.

Знайомство з сервісною станцією Porsche.

Porsche Service Clinic - це шлях до ближчого знайомства з Porsche і унікальна можливість зазирнути за лаштунки і зануритися в світ технологій Porsche. Наші співробітники розкажуть Вам про діагностичні системи, проінформують Вас про поточний стан Вашого автомобіля і роз’яснять технічні аспекти, які викличуть у Вас особливий інтерес.

Більш детальну інформацію про програму Porsche Service Clinic Ви можете отримати у консультантів нашого дилерського центру Порше Центр Одеса, за адресою вул.Церковна, 2/4 або за телефоном:+38 048 780-11-88

Пряме приймання та сервісні процеси

Пряме приймання та сервісні процеси

Філософія - Задовольняючи високим стандартам.

Дізнайтеся відразу, які роботи та в яких цілях потрібно виконати для вашого автомобіля під час прямого приймання. Ви берете активну участь у візуальній перевірці вашого автомобіля разом із нашим спеціалістом, який приймає автомобіль. Дотримуючись процедури в листі огляду, він озвучить для вас перелік робіт і зафіксує його в письмовому вигляді. Це дає вам можливість на місці, безпосередньо зі спеціалістом обговорити характер та об’єм робіт, їх вартість і термін виконання, а також можливі альтернативи (наприклад, Porsche Dynamic Repair), а також отримати рекомендації. Окрім того, ви можете обговорити з нашим спеціалістом інші питання, які можуть у вас виникнути стосовно вашого Porsche. Оскільки ми не хочемо покладатися на волю випадку, особливо у випадку з вашими бажаннями.

Усе за планом: ваш візит на сервісну станцію.

Ніколи не покладатися на волю випадку — це ще один принцип Porsche. Саме тому під час кожного відвідування сервісної станції офіційного дилера Porsche ваш автомобіль проходить стандартну процедуру обслуговування. Ви домовляєтеся про візит, приїжджаєте, а ми проводимо ремонт, перевіряємо його якість і потім повертаємо вам автомобіль. Ми пропонуємо вам надійний сервіс.

 

Програма Porsche Dynamic Repair

Програма Porsche Dynamic Repair

Для автомобілів Porsche не існує альтернативи. На відміну від пошкодженої деталі: її ж можна замінити на нову.

Вм’ятина на двері пасажира? Подряпина на лакофарбовому покритті? Пошкодження шкіряної оббивки салону? Незалежно від пошкодження, наші фахівці впораються з ним. У рамках програми Porsche Dynamic Repair ми оперативно і практично безслідно усунемо дрібні пошкодження, заощадивши ваш час і кошти та не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У цей же час ви продовжите насолоджуватися керуванням свого Porsche, зберігши його високу споживчу вартість. А він, у свою чергу, залишиться унікальним і неповторним автомобілем. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися в офіційного дилера Porsche.

 • Ремонт лакофарбового покриття
  Великий спорт немислимий без подряпин і саден. Але у випадку з Porsche ви легко можете прискорити процес їх «загоєння». Висококваліфікований персонал офіційної сервісної станції Porsche відновить незначне пошкодження лакофарбового покриття, працюючи лише з пошкодженою зоною і не зачіпаючи деталь цілком. Таким чином, ми зберігаємо ваш час і гроші.
 • Ремонт PCM
  Мультимедійний комплекс Porsche Communication Management (PCM) настільки ж цінний, як і ваш автомобіль Porsche. Так само підходить для повсякденного використання. Використовуючи комплекс щодня, ви не можете захистити його від поломок, зношування та незначних пошкоджень. У більшості випадків PCM можна просто відремонтувати, щоб не замінювати повністю. Майте на увазі, що для ремонту вашого PCM може знадобитися декілька днів. Ви не зможете його використовувати, адже він буде в надійних руках наших майстрів.
 • Ремонт вм’ятин
  Завдяки нашому сервісу незначні вм’ятини та нерівності на сталевих і алюмінієвих деталях кузова без пошкодження лакофарбовогово покриття можуть бути відремонтовані практично без сліду. Економія часу та коштів очевидна, оскільки деталь не підлягає заміні. Обсяг ремонтних робіт залежить від розміру та кількості вм’ятин, а також від їх глибини та місця розташування. На жаль, незначні пошкодження деталей кузова, призначених для перевезення багажу, не підлягають відновленню.
 • Ремонт лакофарбового покриття легкосплавних дисків
  Легкосплавні диски постійно привертають до себе увагу. Але, на превеликий жаль, на них може негативно впливати зовнішнє середовище — будь то удар гравію, який вилетів з-під коліс автомобіля, або контакт із бордюром під час парковки в місті. Незначні потертості та пошкодження лакофарбового покриття дисків у більшості випадків можна легко та швидко усунути. За порадою звертайтеся до спеціаліста сервісної станції Porsche.
 • Косметичний ремонт салону
  Немає необхідності затьмарювати задоволення від управління вашим Porsche ознаками зношення в салоні автомобіля. Подряпини, сліди від чорнила, а також більшість плям можуть бути усунені практично безслідно. Ми гарантуємо стійкість до стирання та відмінну якість.
Гарантія

Гарантія

Кожен автомобіль Porsche є унікальним високоякісним продуктом, створеним з використанням сучасних матеріалів і обладнання: його вузли, агрегати та комплектуючі виробляються відповідно до найвищих стандартів якості Porsche і мають унікальні властивості.

Будь-який елемент автомобіля Porsche, що вийшов з ладу протягом гарантійного строку через дефект матеріалу або виробництва, підлягає безкоштовній заміні або ремонту будь-яким офіційним дилером Porsche по всьому світу. Право прийняття рішення про необхідність і способу гарантійного ремонту (ремонт або заміна) належить виключно офіційному дилеру Porsche.

Гарантійні терміни вираховуються з дати передачі автомобіля його власнику. Гарантійний термін включає в себе:

 • 2-річну гарантію на всі автомобілі.
 • 2-річну гарантію на оригінальні запасні та змінні частини Porsche та аксесуари, які використовуються або продаються за межами гарантійних робіт. Для запчастин Porsche, які використовуються під час гарантійних робіт, гарантійний термін спливає в той самий час, що і гарантія на автомобіль.
 • 3-річна гарантія на лакофарбове покриття.
 • 12-річна гарантія від корозії кузова.

За певних умов ми можемо запропонувати додаткову гарантію на 1 рік на автомобілі Porsche з пробігом.

Крім того, на всі оригінальні запасні частини Porsche, продані офіційним дилером Porsche, а також на ремонт, виконаний офіційним дилером Porsche з використанням оригінальних запасних частин Porsche, встановлено гарантійний термін 24 (місяці).

Гарантійні терміни на автомобілі обчислюються з дати передачі автомобіля першому власнику, а на оригінальні запасні частини і ремонт, виконаний з використанням оригінальних запасних частин, - з дати продажу запасних частин клієнту / дати завершення ремонту.

Детальні умови і обмеження застосування гарантії і додаткових зобов’язань Porsche викладені у відповідній супровідній документації (книжка «Гарантія та технічне обслуговування», договір купівлі-продажу)

Гарантійні ремонтні роботи виконують офіційні дилери Porsche по всьому світу.

 

Porsche Assistance

Porsche Assistance

Porsche Assistance ваш незамінний помічник у екстрених ситуаціях.

Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд.», офіційний імпортер автомобілів Porsche, надає усім власникам Porsche програму підтримки на дорогах Porsche Assistance. У разі поломки в дорозі, нещасного випадку або викрадення, кожен автовласник може звернутися на цілодобову гарячу лінію: +38 044 581 8 911, та отримати допомогу в екстреній ситуації.

Porsche Assistance – це програма забезпечення мобільності, дія якої поширюється не лише на водія, але й на всіх пасажирів автомобіля. Програма доступна 24 години на добу, 365 днів у році, в Україні і по всій Європі, та розповсюджується на автомобілі, придбані в офіційній дилерській мережі, як нові, так і автомобілі з пробігом (Porsche Approved). Porsche Assistance діє в разі поломки, аварії, викрадення автомобіля або акту вандалізму.

Термін дії гарантії Porsche Assistance для нових автомобілів становить 2 роки, починаючи з дати їх передачі клієнтам. Porsche Assistance для автомобілів із пробігом, які мають гарантію Porsche Approved, діє протягом періоду, визначеного в гарантійній книжці.

Програма Porsche Assistance була розроблена, в першу чергу, для надання найвищого рівня клієнтського сервісу автовласника Porsche. Так, якщо після екстреної ситуації автомобіль не можливо використовувати Porsche Assistance надасть підмінний автомобіль й відшкодує пов’язані з цим витрати (не довше ніж на 5 робочих днів). Якщо автомобіль не можна відремонтувати після екстреної ситуації, яка сталася на відстані 50 км автомобільною дорогою від місця проживання клієнта, протягом дня, коли трапилася пригода, за рахунок Porsche Assistance оплачується проживання в 4- чи 5-зірковому готелі на період виконання ремонтних робіт (не довше трьох діб). Окрім того, Porsche Assistance покриває вартість проїзду в таксі або іншим громадським транспортом до готелю. Також, для клієнтів доступна можливість отримати залізничні або авіаквитки, у разі, якщо поломка сталась за 50 км від місця проживання чи призначення клієнта і відремонтувати поломку одразу неможливо.

Детальніше про умови програми можна дізнатися з офіційної брошури натиснувши на цей текст.

Наша команда

Олександр Четиркін

Олександр Четиркін

Директор
Олександр Гошта

Олександр Гошта

Керівник відділу продажу
Анастасія Голіщенко

Анастасія Голіщенко

Консультант відділу продажу
Євгенія Положенцева

Євгенія Положенцева

Консультант відділу продажу
Станіслав Гончаренко

Станіслав Гончаренко

Консультант з продажу вживаних автомобілів
Роман Каленюк

Роман Каленюк

Керівник відділу сервісу
Олексій Шаманський

Олексій Шаманський

Майстер приймальник відділу сервісу
Марія Лемешкіна

Марія Лемешкіна

Консультант з гарантії відділу сервісу
Генадій Герасімов

Генадій Герасімов

Консультант з продажу запчастин
Ганна Домбровська

Ганна Домбровська

Хостес та фахівець з продажу аксесуарів
Еліна Татарчук

Еліна Татарчук

Хостес та фахівець з продажу аксесуарів
Аліна Манченко

Аліна Манченко

Хостес та фахівець з продажу аксесуарів

Зв’яжіться з нами

Адреса

ТОВ "Емералд Спорткар"

Автосалон

вул. Церковна, 2/4

65003, м. Одеса

Україна

reception@porscheodessa.com

Телефон

Автосалон

+38 048 780 11 88

Сервіс та запчасні частини

+38 067 323 60 70

Porsche Assistance

+38 044 581 8 911

Автосалон

Fax: +38 048 780 11 88

Години роботи

Продажі
понеділок

9:00 - 19:00

вівторок

9:00 - 19:00

середа

9:00 - 19:00

четвер

9:00 - 19:00

п'ятниця

9:00 - 19:00

субота

10:00 - 17:00

неділя

10:00 - 17:00

Сервіс та запчасні частини
понеділок

9:00 - 19:00

вівторок

9:00 - 19:00

середа

9:00 - 19:00

четвер

9:00 - 19:00

п'ятниця

9:00 - 19:00

субота

10:00 - 17:00

неділя

Зачинено